Türkiye

Evine sipariş ettiği çorbanın fiyatını duyunca 9 kişiyle restoranı bastı

Gaziantep’te evine sipariş ettiği beyranın fiyatını yüksek bulan müşteri kuryeyi darbetti. Öfkeli müşteri daha sonra 9 kişilik grupla restoranı basıp işletme sahibi Mustafa Odabaşı’nı darbettikten sonra silahlarla havaya ateş açtı. Saldırı anı işletmenin güvenlik kameralarına yansıdı.

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 406 m

KURYEYİ DARBEDİP İŞ YERİNİ KURŞUNLADILAR

Olay, dün Yeditepe Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi evine beyran siparişi verdi. Fiyatının 120 lira olduğunu öğrenen müşteri, bir gün önce aynı çorbayı 100 liraya içtiğini belirterek, kurye ile tartıştı. Kuryeyi darbeden şüpheli daha sonra beraberinde 9 kişi ile birlikte Mustafa Odabaşı’nın işlettiği restorana gitti. Burada restoran sahibi ile tartışan ve darbeden kişiler, ardından tabanca ile havaya rastgele ateş açtı. Saldırının ardından iş yeri sahibinin şikayetçi olması üzerine kimliği belirlenen şüpheliler polis tarafından gözaltına alındı.

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 1535 m

“BEYRANA ZAM YAPMIŞTIK”

Mustafa Odabaşı, beyran fiyatını yüksek bulan müşterinin kuryeyi darbettikten sonra iş yerini bastığını söyledi. Silahların ateşlenmesi nedeniyle büyük endişe yaşadıklarını ve şüpheliler hakkında şikayetçi olduklarını anlatan Odabaşı, “Beyrana zam yapmıştık. Siparişi gönderdik ama müşteri beyranı almadı. Bunun yanında kuryeyi de hakaret ederek darbetti. Telefon ettik neden böyle davrandığını sorduk. Tekrar telefonda küfürler etmeye ve tehdit etmeye başladılar. Bir süre sonra da dükkanımızı basıp havaya çevreye ateş açtılar. Bize 9 kişi saldırdı, onlar gidince polis şikayetçi olduk” diye konuştu.

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 4318 mMustafa Odabaşı

OLAY GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

İşletme sahibi Odabaşı ve oğlunun darbedilerek silahların ateşlendiği anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 5402 m

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 4248 m

beyran siparisinde fiyat tartismasi musteri 16640358 2031 amp

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu